Републичко такмичење из Француског језика

Дана 6.4.2024.године, у Београду, одржано је Републичко такмичење ученика СЕДМОГ и ОСМОГ разреда из француског језика. На такмичењу су учествовали ученици наше Школе, Јана Филиповић, Елена Ивовић, Срна Берић, Анђелија Кесерић, Милица Шомоновић, Николина Филиповић, Јована Бузгановић, ученице наставника Марка Груичића и Милош Думитрашковић, Ивана Калиновић, ученици наставнице Марине Ступаревић.
Наша Јана Филиповић је остварила огроман успех, освојивши ПРВО МЕСТО !

Јана Филиповић није једина награђена. Наиме, следи је читав низ ученика и значајних резултата: Милош Думитрашковић 2. место; Николина Филиповић, Милица Шомоновић, Елена Ивовић, Срна Берић и Ивана Калиновић освојиле су 3. место на истом такмичењу. Сви ови талентовани ученици показали су изузетно знање и вештине из француског језика, доносећи успех својој школи и заједници.
Честитамо свим ученицима и њиховим наставницима!